Міхал Саакашвілі аб развіцці турызма ва Украіне

Глава одеської ОДА Михайло Саакашвілі виступив в ході парламентських слухань у Верховній Раді України на тему проблем і перспектив розвитку туризму в Україні.

«Я Ніколи не був на Парламентський трібуні. Для мене це такий важчій досвід », - голова ОДА почав виступ українською мовою. Потім Саакашвілі заявив, що «для перемоги всієї нашої команди - Україна - необхідно розвивати сферу туризму. Під час Євро-2012 року Україну дізналися по букві «U», потім по агресії Російської Фередараціі, тепер по референдуму в Нідерландах ... Але цього недостатньо ... Щось треба робити! ».

Саакашвілі нагадав про своє президентському досвіді в Грузії: «За час мого президентства ми починали з 200 тисяч туристів на рік. До кінця мого президентства ми прийшли до 5 млн 400 тис. Туристів. Графік ріс. Маленька країна - менше в 10 разів, ніж Україна. Я сам почав їздити по історичних місцях, відкривати для себе місця ... Ті ж печери, де померли динозаври ... Але про неї довідалися ... Ви можете уявити собі українських політиків в шортах на пляжі? »За словами Саакашвілі, Україна має сногшібательно туристичний потенціал, і чим він більше їздить по країні, тим більше в цьому переконується. Також голова ОДА висловив впевненість, що «Україна має можливості, але немає уряду. Взагалі його немає! Сподіваюся, вже після цього уряду буде такий уряд, який буде любити (Україна). Щиро Дякую! », - Зірвав оплески Саакашвілі.

Сьогодні в парламенті проходять слухання на тему проблем і перспектив розвитку туристичної індустрії. На слухання зареєструвалися 833 учасника, більше 50-ти бажаючих, що рекордно для парламентських слухань. Михайло Саакашвілі перебував в ложі Кабміну і активно спілкується з колегами-чиновниками. Для того, щоб змогли виступити всі бажаючі Регламент, змушені були скоротити виступи до 5 хвилин.