Урбаністычны дэсант ва Ўжгарадзе

В Ужгород їде унікальний десант урбаністів

У суботу, 7-го травня, о 13.30 у великій залі Закарпатського обласного художнього музею ім. Й.Бокшая відбудеться відкрита зустріч на тему «Старе місто: сучасна стратегія розвитку».

Усі небайдужі до подальшої долі Ужгорода отримають унікальну можливість перейняти досвід і знання, а також поспілкуватися з групою фахівців-урбаністів, що мають колосальний досвід з розвитку міст Європи та України.

УРС ТОМАНН, провідний швейцарський урбаніст: співзасновник Першої української урбаністичної школи CANactions. Має колосальний досвід роботи у приватних швейцарських офісах, які займаються плануванням. В Україні Урс Томанн курував проект комплексної стратегії міського транспорту та просторового розвитку Вінниці. Його діяльність пов’язана не лише зі стратегічним розвитком, але й культурними змінами у місті.

ОСАМА ОКАМУРА, урбаніст-архітектор, Чехія: директор програми міжнародного фестивалю reSITE та конференції, присвяченій містам, придатним для життя, викладач Архітектурного інституту в Празі. У 2014 році був одним зі 100 видатних інноваторів з Центральної та Східної Європи програми New Europe, вибраний часописом Res Publica, компанією Google і Вишеградським фондом у співпраці з Financial Times. Викладав в інститутах та університетах США, Японії, Таїланду, Німеччини, Австрії, Польщі, Словаччини, Угорщини, Сербії, України та Чехії.

МІХАЛ ГЛАДКИ, голова Інституту Креативної економіки, Словаччина. Архітектор за освітою, закінчив факультет мистецтв Технічного університету Кошице, де наразі викладає. Доклав зусиль до того, що місто Кошице стало Європейською культурною столицею у 2013 році. З 2008 року працює в громадському секторі, займається залученням інвестиційних проектів та розвитком проектів креативної індустрії. У 2009 році став співзасновником громадської асоціації Віходне Побреж’є, яка працює у сфері культури, міського життя та організовує такі події як Pecha Kucha Night Kosice.

АННА ПАШИНСЬКА, архітектор, урбан-ініціатива «Тепле місто», Івано-Франківськ.
Отримала освіту та працювала в сферах архітектури та дизайну в Україні та Австрії. Повернулась в Україну з бажанням взяти участь в змінах українських міст і вступила в школу міських досліджень CANactions, де під час першої студії розробила урбаністичну конституцію для міста Івано-Франківськ. Продовжує працювати як урбаніст і дизайнер в платформі «Тепле Місто».

Організаторами заходу є Ініціатива «Ужгород2040», Інститут міста Ужгорода, Лабораторія міста Ужгород, Культурний центр "Кубло", ГО "ФОРЗА".

***

Для покращення організаційних моментів прохання заповнити коротку форму реєстрації: http://goo.gl/forms/MBRvxw6HLR

Паводле: http://zakarpattya.net.ua